Pamatojoties uz MK rīkojuma Nr.394 “Par Viduslatgales Profesionālās vidusskolas likvidāciju” no 2015.gada 1.septembra Višķu Profesionāla vidusskola pievienota Malnavas koledžai

Basketbols

Pievienots: 22.11.2013 06:11

           2013. g. 06. novembrī Barkavā notika Profesionālās izglītības Latgales reģiona 24. sporta spēļu ietvaros basketbola turnīrs starp meiteņu komandām, kur piedalījās audzēkni no Barkavas Profesionālās vidusskolas, Austrumlatgales Profesionālās Vidusskolas, Malnavas koledžas, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, Daugavpils Profesionālās vidusskolas un Viduslatgales Profesionālās vidusskolas.

          Komandas tika izlozētas pa apakšgrupām, kur sacensību dalībnieki spēlēja pēc apļa sistēmas un starptautiskajām FIBA noteikumiem. Apakšgrupu uzvarētāji cīnijas par I-II vietu, otro vietu ieguvējas – par III-4. vietu un trešo vietu apakšgrupu komandas cīnījas par 5.-6. vietām.

 

          Pēc otrās kārtas bija noskairoti sacensību finalisti – Jēkabpils koledža un Viduslatgales Profesionālā vidusskola komandas, kurās nodrošināja tiesības startēt LR Profesionālās izglītības IX čempionātā, kas notiks 3. decembrī Rīgā. Spraigā cīņā uzvaru svinēja Viduslatgales Profesionālā vidusskola uzvarot savus pretiniekus ar rezultātu 20:18. Cīņā par trešo vietu uzvaru ar rezultātu 22:11 svinēja Barkavas Profesionālās vidusskolas komanda. Spēlē par 5.-6. vietu uzvaru svinēja Austrumlatgales Profesionālās vidusskolas komanda.

          Sacensību uzvarētājkomanda bija apvalvota ar piemiņas kausu, spēlētāji ar medaļām un dimlomiem. Otrās un trešās vietu iegūvējās tika apbalvoti ar medaļām un diplomiem.
          2013. g. 13. novembrī Višķos un Barkavā notika Profesionālās izglītības Latgales reģiona 24. sporta spēļu ietvaros zonālās sacensības basketbolā starp jauniešu komandām, kur piedalījās audzēkni no Barkavas Profesionālās vidusskolas, Malnavas koledžas, Austrumlatgales Profesionālās vidusskolas (Barkavas zona), Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, Daugavpils Celtnieku Profesionāla vidusskola, Daugavpils Profesionālās vidusskolas un Viduslatgales Profesionālās vidusskolas (Višķu zona).
          Sacensības notika pēc apļa sistēmas un starptautiskajām FIBA noteikumiem. Zonālo sacensību pirmās un otrās vietu ieguveji iekļūst finālsacensību turnīrā, kas notika Višķos 20. novembrī. Tie bija: Barkavas PV un Austrumlatgales PV komandas no Barkavas zonas un Viduslatgales un Daugavpils Celtniku PV no Višķu zonas.
          Finālsacensības notika pēc apļa sistēmas. Interesanta un spraigā cīņā uzvaru svinēja Daugavpils Celtnieku PV uzvarot ar rezultātu 60:45 Viduslatgales PV, kurā ierindojās otrajā vietā. Cīņā par trēšo vietu parākie bija Barkavas PV komanda uzvarot Austrumlatgales PV ar rezultātu 46:42. Daugavpils Celtnieku PV un Viduslatgales PV komandas nodrošināja tiesības startēt LR Profesionālās izglītības IX čempionātā, kas notiks 5. decembrī Kandavā.     `
          Sacensību uzvarētājkomanda bija apvalvota ar piemiņas kausu, spēlētāji ar medaļām un dimlomiem. Otrās un trešās vietu iegūvējās tika apbalvoti ar medaļām un diplomiem.

 
 
                                                    Sporta darba organizators                                    Igors Gurjančiks